ZGŁOŚ SWÓJ WYPADEK/SPRAWĘ
TEL. +48 605 378 608

KANCELARIA

Pełnomocnik został założony z myślą o osobach poszkodowanych, walczących z zakładami ubezpieczeń o miarodajne świadczenie odszkodowawcze z tytułu zdarzeń, za które nie ponoszą winy. Swoją działalnością odpowiada na sytuację na rynku wypadków: komunikacyjnych, rolniczych, tzw. chodnikowych, przy pracy i wielu innych. Głównym atutem Kancelarii są współpracujący z nią wyspecjalizowani już od wielu lat w dziedzinie odszkodowań prawnicy. Reprezentują oni poszkodowanych w postępowaniu przedsądowym, przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, w tym przed Sądem Najwyższym oraz przed organami egzekucyjnymi, jednak wcześniej strona poszkodowana musi wyrazić na to zgodę. Historia początku działalności Kancelarii Prawnej Pełnomocnik sięga 2001 roku. Dziś można powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie Odszkodowań.

Poszkodowani w starciu z potężnymi zakładami ubezpieczeń znajdują się na przegranej pozycji, nie mogą liczyć na uczciwe i adekwatne do rozmiarów szkody świadczenia. W tym miejscu pojawia się Kancelaria Prawna Pełnomocnik, której celem jest edukowanie i przede wszystkim pomoc osobom poszkodowanym.

Współpracujemy z biegłymi rzeczoznawcami w zakresie szkód osobowych oraz komunikacyjnych i majątkowych.

Jesteśmy profesjonalną Kancelarią Prawną, której główne cele to:

- przede wszystkim pomoc osobom poszkodowanym po wypadkach, zagubionym w walce z Zakładami Ubezpieczeń bądź zupełnie niezorientowanym w możliwości dochodzenia swoich roszczeń z tytułu poniesionych strat moralnych, uszczerbku na zdrowiu oraz to co najgorsze z tytułu śmierci osób bliskich;

- walka w imieniu Klienta o najwyższe stawki odszkodowania, które mają przynajmniej po części zrekompensować ból, cierpienie i dramat wynikający z zaistniałej sytuacji powypadkowej;

- utrzymanie całkowitej przejrzystości w procesie prowadzenia powierzonych spraw. Klient od podjęcia działań z naszej strony, jest dokładnie informowany o przebiegu sprawy, której zwieńczeniem będzie osiągnięcie celu, jakim jest wypłata rekompensaty za doznaną krzywdę.

- Edukacja ludzi w temacie odszkodowań powypadkowych.

Obsługujemy całą Polskę, odzyskujemy odszkodowania od Ubezpieczycieli krajowych oraz zagranicznych.

Pomagamy zarówno przy odszkodowaniach za utracone zdrowie, śmierć bliskiej osoby, jak również przy odszkodowaniach rzeczowych (opinie rzeczoznawców pokazują, że coraz częściej ubezpieczyciele zaniżają kosztorysy uszkodzonych pojazdów po wypadkach, wyliczają szkody całkowite pojazdów na niekorzyść poszkodowanych), przy odszkodowaniach majątkowych (kiedy to ubezpieczyciele zaniżają wyceny szkód na nieruchomościach, które uległy zniszczeniu na skutek działania: wody, ognia, wiatru itp). Staramy się również pomóc przy całkowitych odmowach wypłat odszkodowań przez Ubezpieczycieli z OC, AC oraz przy wielu innych kwestiach spornych związanych z odszkodowaniami.

Pełnomocnik stara się świadczyć swoje usługi z jak najwyższą skutecznością, ponieważ to zadowoleni klienci są jego najlepszą reklamą.

Nasza prowizja wynika tylko z kwot wynegocjowanych od ubezpieczycieli. Wycena innych porad prawnych uzależniona jest od cennika radcy prawnego lub adwokata.

Posiadamy wsparcie Kancelarii Radcy Prawnego i Kancelarii Adwokackiej. Sprawy odszkodowawcze, co jest bardzo ważne, prowadzone są tylko i wyłącznie przez wykwalifikowanych prawników. Taka informacja daje pewność osobom poszkodowanym, że ich sprawa będzie w dobrych rękach, a nie w rękach przypadkowych likwidatorów szkód, jak to ma miejsce na rynku odszkodowawczym.

Nasi prawnicy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży i tysiącami wygranych spraw.

Nie pobieramy honorarium od: kosztów leczenia, utraconego dochodu, kosztów zniszczonych rzeczy osobistych, kosztów dojazdów do placówek medycznych itp., czy kosztów pogrzebu w przypadku wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Mamy stały kontakt z Klientem, informujemy, jak ma zachować się w określonych sytuacjach i co jest potrzebne do efektywnego procesu odszkodowawczego.

Co ważne nasi Klienci, zadowoleni z jakości naszej obsługi, często polecają naszą kancelarię prawną.

W chwilach największej tragedii po stracie bliskiej osoby jesteśmy gotowi nieść pomoc i wsparcie rodzinom poszkodowanych.

Poszkodowany, który korzystał z usług innych kancelarii odszkodowawczych ma możliwość skonsultowania tej sprawy z naszymi prawnikami,jeśli uważa że otrzymał zbyt niskie odszkodowanie, a jego sprawa nie została zakończona ugodą, ani wyrokiem sądu.

TO TY DECYDUJESZ O TYM CZY I NA JAKIM ETAPIE BĘDZIEMY TWOIM PEŁNOMOCNIKIEM.

 • PEŁNOMOCNIK KANCELARIA PRAWNA
 • ul.Obozowa 18
  62-800 Kalisz
 • Obsługa Klienta:
 • Poniedziałek - czwartek: 09.00 - 17.00
  Piątek: 09.00 - 16.00
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO RADOSŁAW GĄSIOR
  (Podmiot Współpracujący)
 • ul.Górnośląska 26 / 1
  62-800 Kalisz
 • Obsługa Klienta:
 • Poniedziałek - czwartek: 09.00 - 17.00
  Piątek: 09.00 - 16.00
 • MIAŁEŚ WYPADEK?
 • Tel. +48 605 378 608
 • E-mail: info@pomocodszkodowania.pl

Copyright © www.kancelaria-pelnomocnik.pl, Kalisz 2021